W 100% naturalny i bezpieczny
preparat na wypadające włosy

Składniki Profolanu

Tabletki na wypadanie i porost włosów Profolan zawierają w pełni naturalną mieszankę składników – formułę Grow3, która przede wszystkim odpowiada za stymulację porostu włosów, ale także za umocnienie ich naturalnego odcienia, dzięki zawartym w preparacie witaminom i mineralnym składnikom skutecznie blokującym DHT. Co więcej, zawarte w produkcie składniki przyczyniają się do ogólnej poprawy ukrwienia skóry głowy oraz wzmacniają mieszki włosowe.

Co ważne, produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki, dzięki czemu kuracja z tabletkami na wypadanie włosów Profolan jest całkowicie bezpieczna dla organizmu, nie powodując żadnych skutków ubocznych. Oczywiście warto podkreślić, iż preparat jest przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn zmagających się z problemem łysienia.

Jakie cenne składniki zawiera Profolan?

Pokrzywa zwyczajna oraz pokrzywa żegawka będące przedstawicielami rodziny pokrzywowatych. Zarówno kwiaty, liście, nasiona oraz korzeń pokrzyw już od dawna są wykorzystywane podczas różnych terapii leczniczych, bowiem zawierają szereg cennych związków chemicznych. Dzięki licznym właściwościom odżywczym, pokrzywa doskonale wpływa na zmniejszenie procesu wypadania włosów (skuteczność tego składnika została potwierdzona licznymi badaniami).

Skrzyp polny – to powszechnie stosowana roślina lecznicza, występująca głównie w krajach europejskich. Liczne badania m.in. przeprowadzone przez specjalistów Centrum Medycznego z Uniwersytetu w MaryLand potwierdziły, iż składnik ten jest niezwykle cennym źródłem właściwości odżywczych, dzięki którym m.in. wzmacnia włosy od wewnątrz poprzez dostarczenie cebulkom niezbędnych witamin oraz mikroelementów.

L-Cysteina - to jeden z dwudziestu głównych aminokwasów należących do grupy endogennych. Cechą charakterystyczną L-cysteiny jest unikalność składników odżywczych w nim się znajdujących. Uczestniczy między innymi w procesach odżywiania i odnowy komórek. Dlatego też jej niedobór prowadzi bardzo często do wypadania włosów. Odpowiednia zawartość L-cysteiny w preparacie pozwala mieć pewność, że kuracja z preparatem przyniesie zadowalające efekty.

Witaminy i minerały – w skład preparatu Profolan wchodzą takie witaminy jak E oraz B6, które według ekspertów z Centrum Medycznego Uniwersytetu w Maryland mają ogromny wpływ na porost włosów. Ponadto w produkcie znajdują się także takie pierwiastki jak cynk oraz miedź, które według wstępnie przeprowadzonych badań hamują kurczenie mieszków włosowych oraz przyspieszają ich regenerację. Naukowcy już od wielu lat wysuwają hipotezy, iż pierwiastki te mogą znacząco zapobiegać wypadaniu włosów.