W 100% naturalny i bezpieczny
preparat na wypadające włosy

Wpływ Profolanu na wypadające włosy

Profolan to naturalny suplement diety, który przeznaczony jest dla wszystkich mężczyzn powyżej 18 roku życia, którzy zmagają się z problemem łysienia i nadmiernym wypadaniem włosów. To co wyróżnia ten preparat na rynku jest fakt, iż Profolan radzi sobie z każdym rodzajem łysienia bez względu na to czy wypadanie włosów nastąpiło kilkanaście lat temu, czy może problem ten pojawił się całkiem niedawno. Nie ma także znaczenia jaka jest przyczyna łysienia – stres, wiek, genetyka, czy może nieodpowiedni styl życia – Profolan w przeciwieństwie do pozostałych preparatów, które są dostępne na rynku działa od wewnątrz organizmu i skupia się na wyeliminowaniu głównej przyczyny wypadania włosów.

Co to jest DHT?

DHT czyli dihydrotestosteron to niepożądany hormon, którego zwiększony poziom występuje u mężczyzn zmagających się z nadmiernym wypadaniem włosów oraz problemem łysienia. DHT odpowiada za utratę koloru włosów, które z powodu działania hormonu stają się osłabione, łamliwe i znacznie szybciej wypadają. Składniki zawarte w suplemencie diety Profolan skutecznie hamują niepożądane działanie hormonu DHT równocześnie stymulując wzrost nowych, silnych włosów.

Składniki zawarte w suplemencie diety Profolan

Suplement diety Profolan swoje skuteczne działanie zawdzięcza przede wszystkim unikalnej mieszance w pełni naturalnych i bezpiecznych składników – formule Grow3 składającej się z wyciągu ze skrzypu polnego, pokrzywy oraz l-cysteiny, która odpowiada za stymulację porostu włosów oraz umacnia ich naturalny kolor zwalczając równocześnie proces siwienia. W składzie Profolanu znajdują się także cenne witaminy i składniki mineralne, które z kolei blokują DHT, wzmacniają mieszki włosowe i przyczyniają się do ogólnej poprawy ukrwienia skóry głowy. Dzięki zastosowaniu naturalnych składników, osoby decydujące się na kurację produktem Profolan mogą liczyć na najwyższą skuteczność oraz brak jakichkolwiek skutków ubocznych.

Skuteczność preparatu oraz jak szybko pojawią się efekty kuracji?

Przeprowadzono wiele badań klinicznych, które potwierdziły wysoką skuteczność suplementu diety Profolan na kondycję włosów u mężczyzn. Na oficjalnej stronie producenta można znaleźć informacje, iż 9 na 10 klientów stwierdziło wysoki poziom zadowolenia z osiągniętych efektów przeprowadzonej kuracji. Tabletki Profolan cieszą się dużym uznaniem w Stanach Zjednoczonych, od niedawna dostępne są także na rynku polskim i już cieszą się sporą popularnością. Na forach internetowych można przeczytać wiele pozytywnych komentarzy na temat ich skuteczności. Jeśli chodzi o same rezultaty, to zaleca się stosowanie tabletek przez okres minimum 3 miesięcy (ważna jest systematyczność, czyli codziennie należy spożywać 2 tabletki). Oczywiście zauważalność pierwszych efektów jest zależna w dużej mierze od rodzaju i stopnia łysienia – im wcześniej rozpoczniemy kurację z Profolanem, tym łatwiej i szybciej poradzimy sobie z problemem utraty włosów.